WYPRZEDAŻ ROCZNIKÓW - SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

 

  AiH

Asystentka i Higienistka Stomatologiczna to wiodące czasopismo poradnikowo-naukowe dla asystentek, higienistek, recepcjonistek i personelu pomocniczego w gabinecie stomatologicznym, wydawane od 2005 roku. Czasopismo porusza zagadnienia z rożnych dziedzin stomatologii. Sporo miejsca poświęcamy zwłaszcza szeroko pojmowanej, acz szczegółowo opisywanej, profilaktyce, a także higienie w gabinecie – dezynfekcji, sterylizacji, epidemiologii. Radzimy jak bezpiecznie posługiwać się sprzętem i narzędziami stomatologicznymi. Prezentujemy porady z zakresu ergonomii oraz psychologii w stomatologii, komunikacji interpersonalnej, zarządzania i marketingu. Informujemy o konferencjach, wystawach, sympozja, szkoleniach. 

Czasopismo jest indeksowane w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.  Czasopismo posiada także punktację Index Copernicus. Wersja elektroniczna jest wersją pierwotną. E-ISSN 2392-1854  ISSN 1895-6920 

Asystentka i Higienistka Stomatologiczna ukazuje się 4 razy w roku, w trybie kwartalnym. Cena prenumeraty rocznej wynosi 120 złotych. Za prenumeratę przysługuje 5 punktów edukacyjnych.

 

 

 

Wydawnictwo AS MEDIA istnieje od 2003 roku i specjalizuje się w branży stomatologicznej. W swojej ofercie posiada także czasopisma: Art of Dentistry (dawna nazwa As Stomatologii), Sztuka Implantologii, dental dialog - czasopsimo z zakresu techniki dentystycznej i protetyki oraz specjalistyczne książki, w tym światowe bestsellery.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.asmedia.com.pl 

    image001 Kopia